Nahrávám...
Profesionální řešení archové montáže

MANUÁL

Obsah manuálu


ReportV PLDA 5.2 bylo tlačítko "Report" přesunuto z hlavního dialogu do dialogu Stránka/Nastavení. Report ale stále spolupracuje s hlavním dialogem a pokud je nastaven Mixér, bere jej v potaz.

Report vytvoří seznam stránek dokumentu s jejich rozměry.

Stránky, jejichž rozměry se liší od první stránky dokumentu jsou zvýrazněny červenou barvou, čímž je umožněno rychle odhalit případné problémy při vyřazování rozsáhlých dokumentů.

Stránky jsou brány v pořadí k vyřazení - pokud tedy je zvolen Rozřez, Brožura V1, či je použit Mixér, čísla stran nemusí odpovídat originálnímu dokumentu. Pro získání rychlého přehledu o dokumentu použijte Report při Opakování či Koláži bez použití Mixéru.

Rozměry jsou již přepočítány podle zvoleného měřítka.
DALŠÍ MOŽNOSTI REPORTU (OD VERZE 2.1)

 Rozměr do Clipboardu: při kliknutí na tlačítko Report držte tlačítko SHIFT [SHIFT+klik]. Do Clipboardu bude zkopírován rozměr dokumentu. Pokud není zobrazen Trim Box, je zkopírován rozměr první stránky dokumentu, pokud Trim Box zobrazen je, zkopíruje se rozměr aktuálně zobrazené stránky. V případě, že stránky v dokumentu jsou různě veliké, jsou před rozměr přidány 3 vykřičníky.

Informace pro řezače do Clipboardu: při kliknutí na tlačítko Report držte tlačítko Control [CTRL+klik]. Do Clipboardu budou zkopírovány informace o budoucím (jak to dopadne) vyřazení dokumentu při současném nastavení dialogu PLDA. Informace obsahuje 4 položky:

 1. Čistý rozměr tiskoviny po ořezu.
 2. Výřezové okno (rozměr po ořezání okrajů archu).
 3. Horizontální rozestupy.
 4. Vertikální rozestupy.

Pokud dokument obsahuje různě velké stránky, je do Clipboardu uloženo pouze varování "Stránky v dokumentu jsou různě velké.".

 Výsledné informace pro řezače do Clipboardu: při kliknutí na tlačítko Report držte tlačítko SHIFT i Control [SHIFT+CTRL+klik]. Do Clipboardu budou zkopírovány informace o provedeném vyřazení dokumentu - má tedy smysl pouze pro soubory, které jsou již vyřazeny PLDA (od verze 2.1).Stáhněte si instalační soubory PLDA 5:
Stáhnout
Vaše jméno:


E-mailová adresa, na kterou Vám zašleme odkaz ke stažení:


Zvolte platformu:
 Windows    OSX


Opište prosím text z obrázku (ochrana proti spamu):