Nahrávám...
Profesionální řešení archové montáže

MANUÁL

Obsah manuálu


Ořezové značky, kalibrační pruhyPokud chcete stránkám přidat ořezové značky, zatrhněte tuto volbu. Tlačítkem "TYP" můžete změnit jejich přednastavené parametry. Barvu ořezových značek je možno volit buď černou, nebo registrační (ve všech separacích). Kromě ořezových značek je možno přidat pasovací značky k jednotlivým stránkám, či do rohů kompletních archů.

NA ARCH LZE TAKÉ PŘIDAT KALIBRAČNÍ PRUHY.

Výchozí kalibrační pruhy jsou složeny ze CMYK. Základní velikost je 5 mm.
Lze však zvolit vlastní PDF soubor, který bude sloužit jako kalibrační pruh. Stačí, když obsahuje jednu řadu požadovaných kombinací. Prostor pro pruh je pak vyplněn.

Volbou Rozměr lze nastavit výšku pruhu (menší z obou možných rozměrů pruhu). Šířka pruhu je pak upravena v odpovídajícím poměru.

Pokud je zvolen vlastní kalibrační pruh, jeho velikost je zobrazena za názvem pruhu a pokud je použita volba Rozměr, je zobrazena již přepočítaná velikost.

Hodnota u voleb "Vlevo", "Vpravo", "Nahoře", "Dole" udává vzdálenost od kraje archu.

Hodnota u voleb "Uprostřed" udává posun od středu archu. Kladné hodnoty posouvají pruhy doprava u svislých pruhů a nahoru u vodorovných pruhů.

Volby "Mezi" umisťují pruhy mezi jednotlivé stránky na archu. Hodnota u této volby udává, kolik minimálně místa musí být od sousedního Trim Boxu. Pokud se nevejde celý pruh, je zobrazena pouze jeho část tak, aby zůstaly zachovány hodnoty minimálního odstupu.

Pruhy vždy začínají a končí s Trim Boxem. Tedy svislé pruhy začínají u horního okraje Trim Boxu a končí u spodního okraje Trim Boxu. Jejich posun doleva a doprava lze nastavit libovolně.

Obdobně to platí i u vodorovných pruhů.Stáhněte si instalační soubory PLDA 5:
Stáhnout
Vaše jméno:


E-mailová adresa, na kterou Vám zašleme odkaz ke stažení:


Zvolte platformu:
 Windows    OSX


Opište prosím text z obrázku (ochrana proti spamu):