Obecné informace

PLDA 5 je doplněk (plug-in) pro Adobe Acrobat 8 - 11 Standard nebo Professional pro Windows XP / VISTA / 7 a pro Intel MAC OS X 10.5 a novější. (Upozornění: Společnost Adobe zatím neuvolnila SDK (Software Development Kit) pro Adobe Acrobat XI. Výrobce PLDA nemůže až do uvolnění příslušné verze SDK zaručit případnou dodávku oprav a funkčních změn pro tuto verzi programu Adobe Acrobat. Děkujeme za pochopení.)

PLDA je software určený pro vyřazování stránek pro tisk. Abyste mohli PLDA používat ke své spokojenosti, je třeba dodržovat několik základních pravidel:

  • Soubory PDF pro vyřazení by měly být v tiskové kvalitě. Zejména je důležité, aby byl správně definován Trim Box.
  • Způsob vytváření PDF konzultujte s tiskárnou. Některé RIPy mají stále problémy se zpracováním PDF vytvořenými přímo ze sázecích aplikací.
  • Pokud používáte pro vytváření Acrobat Distiller (což je často preferovaný způsob), lze obecně doporučit vkládat celé fonty, nikoli subsety a v záložce "Advanced" odškrtnout volbu "Preserve OPI comments".
  • Po vytisknutí prvního archu vždy zkontrolujte výtisk s originálním PDF. Eliminujete tím chyby (chyby vyřazení, přetisky, hraniční artefakty).
  • Vždy se poraďte s tiskárnou, pokud si nejste jisti vyřazením. PLDA zachovává po vyřazení nastavení Trim Boxu a výslednou montáž tak můžete bez problémů dále vyřazovat.

STÁHNĚTE SI 100% FUNKČNÍ DEMO
PLDA 5
pro Adobe Acrobat 8 - 12 (DC) a 2017

Archiv verzí ZVOLTE PLATFORMU
win
Windows
XP/VISTA/7/8/10
osx
MAC OS X
10.5 - 10.10
DEMO ZDARMA* *) 100% funkční na 14 dní *) Odesláním požadavku na stažení dema souhlasím s obchodními podmínkami